design sleep repeat

 

 

בשוק הרהיטים ושולחנות האוכל בישראל קיימות מאות ואלפי אופציות שונות של שולחנות מסוגים שונים, גימורים שונים וכמובן קשת רחבה מאוד של מחירים. בשל ההיצע העצום רבים מציבור הלקוחות אינם יודעים כיצד לבחור שולחן מתאים לצרכיהם, רבים פונים אלינו ושואלים מה הסיבה שאנחנו עובדים עם עץ מלא ומה היתרונות והחסרונות שלו לעומת חומרי גלם אחרים. ננסה לתת הסבר קצר על שולחנות אוכל מעץ מלא לעומת שולחנות אוכל מחומרים אחרים.

 

 

שולחן סלון מעץ מלא

 

הסלון נחשב לליבו של הבית, אליו מתנקזים בני המשפחה לאחר הלימודים והעבודה משוחחים משחקים או צופים בטלוויזיה יחדיו. בסלון אנו נהנים לשבת ולשתות ספל קפה אחרי הצהריים או כוס יין בסוף יום מתיש. אבל איפה נניח את הספל? בשביל זה בדיוק המציאו את השולחן סלון או בשמו השני שולחן קפה... זהו אחד האלמנטים העיצוביים החשובים ביותר בבית וצריך לדבר באותה שפה ובאותו סגנון של החלל והרהיטים השונים בחלל הסלון והבית. אין דבר שמוסיף יותר לאווירה הביתית והמשפחתית מאשר שולחן עץ מלא לסלון.

 

איך לבחור פינת אוכל

 

אדריכלים ומעצבי פנים מסכימים על כך ששולחן פינת האוכל נחשב לאחד הפריטים החשובים ביותר בתכנון ועיצוב חלל הפנים של הבית. שולחן האוכל הוא המקום שכולם מגיעים אליו לפחות פעם ביום וכולם נהנים לשבת מסביבו בארוחות חגיגיות, בערבי שישי ובחגים. בחירת שולחן פינת האוכל אינה מסובכת אך כדאי מאוד להיצמד לכמה כללים בסיסיים שיעזרו לכם למצוא את השולחן המתאים והטוב ביותר עבורכם, חשוב לזכור ששולחן שנראה מדהים אצל השכנים לא בהכרח מתאים לחלל או לבית שלכם.

 

 

עץ אלון - המדריך

 

ישנם כ-600 מינים של עצי אלון, הגדלים בעיקר בחצי כדור הארץ הצפוני. רובם נמצאים ביערות של אזורים ממוזגים, מלבד זאת מצויים מספר רב של מינים של אלון באסיה ובאירופה שם הם חלק חשוב מהחורש המקומי, יש עצי אלון היכולים להגיע לגובה של 40 מטר, וכאלה שגילם מוערך ב1500 שנים. עצי האלון משמשים לצרכים רבים ומגוונים: בניית חביות המשמשות לאכסון יין ומשקאות אלכוהוליים אחרים, בניית ריהוט, ספינות ובתים. אלון השעם משמש להפקת חומר השעם מהקליפה שצומחת ומתחדשת מדי עשר שנים. בתרבויות שונות משתמשים בפרי עץ האלון (הבלוט) לצורכי מאכל והכנת תרופות ושיקויים שונים. האלון משמש גם כמקור מצוין לפחמים. האלון מוזכר כבר בתנ"ך ובתרבויות רבות מסמל חוזק, סיבולת והתמדה האלון הוא סמל נפוץ לחוזק וסיבולת והוא נבחר כעץ הלאומי של מדינות רבות. (בולגריה, קפריסין, אסטוניה, צרפת, גרמניה, מולדובה, ירדן, לטביה, ליטא, פולין, רומניה, סרביה, וויילס).

 

ריהוט מיוחד לבית

 

כל מעצב פנים יאמר לכם שהדבר שהופך את הבית למקום שלכם, הוא הריהוט שמשקף בצורה מדויקת את האופי, הסגנון האישי והטעם המיוחד שלכם. אנו מאמינים שלכל בית את הסיפור שלו, שמחבר בין חומרי גלם שונים, טקסטורה, צבע וגימור. כל חלל הוא שונה וייחודי וצריך לקבל ריהוט שיתאים במיוחד לו וידבר בשפה המתאימה עבורו. תהליך בחירת ריהוט יכול להיות פשוט וקל כאשר הולכים על ריהוט בייצור המוני אך ריהוט כזה במרבית הפעמים לא יעניק את אותה תחושת קסם של ריהוט בעיצוב מיוחד שתוכנן במיוחד עבורכם.

 

רהיטים מיוחדים לבית

 

אין ספק שעיצוב של בית חדש הוא אחד הדברים המהנים ביותר לאנשים רבים, זה המקום בו ניתן לתת דרור לדמיון להשתולל ולאפשר לפנטזיות להפוך למציאות. כיום קל מאוד לחפש מקורות השראה עבור החללים אותם ברצונכם לעצב. כל מה שצריך הוא מחשב וחיבור לאינטרנט ואתם יכולים לצלול למלאכת החיפוש אחר תמונות שיתנו לכם כיוונים ורעיונות לגבי העיצוב בו אתם מעוניינים.

 

רהיטים מעץ מלא בעיצוב אישי

 

לאנשים מיוחדים מגיע עיצוב שונה ובלתי רגיל, הפילוסופיה העיצובית שלנו היא ייצור רהיטים בהתאמה אישית, אנו מאמינים שעיצוב רהיטים צריך להיות תואם לאורח החיים האישי, להתקשר לקונספט הכללי של החלל ולעולמכם וטעמכם האישי. אנו מאמינים שבאמצעות דו-שיח עם לקוחותינו נוכל להגיע לריהוט שמתאים בדיוק המושלם עבור הרצונות המדויקים שלכם וייתן מענה פונקציונלי, עיצובי וסגנוני.

 

 

שולחן עץ מלא- שולחן אוכל עם אישיות

תעשיית העץ היא תעשייה מסורתית שקיימת כבר אלפי שנים, יוסף מנצרת- אביב של ישו היה נגר,  משחר ההיסטוריה ניזון האדם מהעץ ועשה שימוש בכל מרכיביו.

 

 

שולחן עץ מלא לפינת אוכל- ריהוט בהתאמה אישית

ישנם 2 חללים בכל בית שמהווים את 'מדורת השבט', המקום בו בני הבית נפגשים כולם והמקום בו אורחים פוגשים את בני הבית בזמן ביקור או סעודה חשובה: הסלון ופינת האוכל.

 

ייצור רהיטים בהזמנה אישית- כל היתרונות

 

מדוע אנשים בוחרים ללכת לקצב פרטי ולא לקנות מתוך המקררים הגדולים בסופר ? מדוע אנשים הולכים לחייט ובוחרים לקנות בגד לפי מידותיהם ? מדוע אנשים קונים ציורים מקוריים ולא העתקים או מבקשים מהצייר עצמו ציור מקורי שלא הועתק למכירה נוספת?

כל הזכויות שמורות לבוצ׳רס 2024
בנייה ופיתוח: ijoomla